برنامه ی غذایی

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | خرداد 7ام, 1398

چگونه لاغر شویم و چگونه لاغر بمانیم؟
اگر فکر میکنید که رژیم غذایی فقط برای افراد چاق یا لاغر توصیه و تجویز می شود، کاملا در اشتباه هستید با دریافت رژیم غذایی مناسب می توانید هم از چاق شدن خود جلوگیری نمایید و هم از اینکه به رژیم لاغری سریع شکم و پهلو نیاز پیدا نکیند. و هم از مبتلا شدن به بسیاری از بیماری ها جلوگیری کنید.

و همیشه جسم و روح خو را شاداب و سلامت نگاه دارید. کاهش دریافت کالری روزانه و سالم غذا خوردن به منظور دستیابی به وزن طبیعی ضروری هستند.
کاهش وزن پیوسته و آرام 0.5 تا 1 کیلوگرم در هفته مطئن ترین میزان کاهش وزن و بهترین راه جهت برگشت همیشگی وزن کاهش یافته است.
از رژیم های غیر واقعه ای مانند برخی رژیم های بسیار کم کالری ناگهانی اجتناب کنید. زیرا کاهش وزن ماندگاری را به دنبال ندارند. و فقط موجب لاغری سریع شکم و پهلو شده و پس از مدتی باز می گردد.

رژیم غذایی سالم
ایراد بزرگ اغلب رژیم های غذایی سخت بودن آن هاست که غیر عملی شان میکند با در پیش گرفتن راه های کوچک و عملی سریع تر و بهتر به هدف یعنی اینکه چگونه لاغر شویم نزدیک میشوید رژیم غذایی سالم مواد مغذی لازم مایعات کافی امینو اسید و اسید های چرب لازم ویتامین ها و مواد معدنی کافی و همچنین کالری لازم را برای بدن فراهم آورد و این همان برنامه ایست که باید برای رژیم لاغری سریع شکم و پهلو در پیش بگیریم

ارسال پاسخ

EnglishIran