فارادیک لاغری

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | خرداد 7ام, 1398

دستگاه فارادیک با کیفیت بالا جهت رفع چربیهای ناحیه شکم و پهلوها و سایر قسمتهای بدن(لاغری موضعی) و نیز لاغری عمومی و همچنین تسکین دردهای مفصلی و روماتیسمی مورد استفاده قرار میگیرد.
پالسهای دستگاه فارادیک از نوع راستر بوده و هیچگونه عارضه نداشته و اثرات مطلوب آن بعد از چند جلسه استفاده مشاهده میگردد.

فواید این دستگاه
حسن استفاده از این سیستم در این است افرادی که در موضع مورد نظر دچار انباشتگی چربی میباشند با رعایت حداقل رژیم غذایی میتوانند نسبت به کم کردن سایز و وزن خود در کوتاهترین زمان اقدام نمایند. ارسال پالس های الکتریکی فارادیک در فرکانس بالا باعث تخریب و متلاشی شدن بافت های چربی شده و در آن موضع باعث به گردش افتادن بیشتر خون و اکسیژن رسانی بیشتر میشود و در نتیجه سوخت و ساز در آن موضع بیشتر شده که خود عامل اصلی از بین رفتن سریع چربی ها میشود.
همچنین این فرکانس در حین استفاده باعث تحریک ماهیچه ها شده و با منقبض و منبسط کردن ماهیچه ها باعث تقویت ماهیچه هایی میشود که مدت ها در زیر بافتی از چربی بوده و تنبل شده اند.

افرادی که دچار چاقی های مفرط میباشند و یا به دلیل زایمان دچار افتادگی های پوستی شده اند میتوانند از این روش جهت از بین بردن آثار پوستی و یا افتادگی های پوستی استفاده نمایند. زیرا دستگاه استیمولاتور در هنگام ضربه زدن به بافت چربی از طریق پوست باعث متراکم شدن و جمع شدن پوست میشود و پس از کم کردن وزن و سایز دچار افتادگی پوستی و ترک های پوستی نمیشوید.استفاده از دستگاه استیمولاتور در نقاط مختلف بدن حتی در صورت که افراد دارای چاقی میباشند استفاده میشود.از این مکانیزم در باشگاه های تناسب اندام مجهز , برای نتیجه گرفتن سریع مراجعه کنندگان نیز استفاده میشود.

استفاده از داروهای لاغری به مرور زمان باعث عوارض جبران ناپذیری میشوند که شایع ترین آن اشباع شدن کبد ( گرفتن چربی دور کبد ) میباشد که خود باعث بروز بسیاری از بیماری های قلب و عروق نیز میگردد. ولی استفاده از محرک الکتریکی فارادیک نه تنها عوارضی ندارد بلکه باعث به گردش افتادن بیشتر خون در بدن و ریلکسیشن ( ماساژ درمانی ) فرد نیز میشود.

ارسال پاسخ

EnglishIran