کویتیشن

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | آذر 16ام, 1397

کویتیشن یک روش جدید برای از بین بردن چربی بدون نیاز به جراحی می باشد. این تحول بنیادین در اروپا طراحی شده است. هیچ احتیاجی به جراحی، بیهوشی، بستری شدن، مرخصی از کار و دوران نقاهت ندارد. برخلاف روش سنتی و قدیمی لیپوساکشن، در کویتیشن تیغ، بیهوشی و جراحی وجود ندارد. کویتیشن شبیه به “مزوتراپی” و یا “حل کردن چربی” می باشد که که یک درمان برای سلولیت به نام چاقی موضعی است. معمول ترین نوحی دارای مشکل کپل ها، شکم، پهلوها، ران ها، بالای بازو، داخل زانوها و سینه ی مردان است.

از بین بردن چربی ها با روشی طبیعی توسط کویتیشن

چگونه عمل می کند؟

بافت چربی برای ذخیره ی انرژی به شکل چربی تخصص یافته است. این تکنیک با استفاده از امواج فراصوتی با فرکانس پایین است.امواج فراصوتی از طریق پوست، مستقیما به بافت چربی نفوذ کرده و آنرا به قطعات کوچکتر شکسته و باعث بوجود آمدن حباب های کوچکی شده که که چربی را به یک ماده ی مایع تبدیل می کند. سپس این مایع بوسیله ی سیستم لنفاوی و ادراری به راحتی از بدن خارج می شود.

چند جلسه لازم است؟

یک جلسه ی معمولی حداکثر ۳۰ دقیقه بسته به بیمار و ناحیه ی تحت درمان طول می کشد.
فاصله ی بین هر جلسه به طور میانگین یک هفته است. در مجموع ۶ تا ۱۰ جلسه به طور متوسط جهت دستیابی به نتایج مطلوب، بسته به ناحیه ی تحت درمان و بیمار، ضروری است.

مزایای لاغری با کویتیشن

  • در لاغری با کویتیشن نیاز به بیهوشی نمی باشد ودرمان از طریق بی حسی استفاده می شود .
  • به دلیل به کاری گیری امواج اولتراسوند در این روش نیاز به جراحی نمیباشد و در نتیجه اسکاری ناشی از روش بر روی پوست و لایه های زیر پوست افراد باقی نمی ماند .
  • در کویتیشن برای لاغری این قابلیت وجود دارد که با استفاده از امواج اولتراسوند برای درمان چربی های موضعی و فرم دهی نواحی مختلف بدن استفاده نماییم مانند گونه ها ، بازوها ، غبغب و عضلان ران ها و شکم.
  • با توجه به اینکه در روش کویتیشن هیچ گونه اسکاری وجود ندارد در نتیجه دوره نقاهت کمتری نسبت به سایر روش ها داشته و فرد میتواند سلامت خود را بازیابد .
  • در کویتیشن و لاغری اثری از عفونت های مخرب و جبرانن ناپذیر وجود ندارد .
  • مشکلات پوستی نظیر سلولیت و ترک های روی پوست می تواند با استفاده از کویتیشن درمان شود .

در پایان قابل ذکراست که با توجه به تمام مزیت هایی که برای کویتیشن قابل ذکر هست این امکان وجود ندارد که برای تمامی افراد از آن استفاده کرد و حتما قبل از انجام عمل کویتیشن علاوه بر مشاوه با جراح کویتیشن متخصص حتما بیمار از نظر سلامتی جسمانی چک شود تا از بروز هر گونه آسیب غیر قابل پیش بینی حدالامکان جلوگیری شود .

 

 

 

ارسال پاسخ

EnglishIran