RF فرم دهی بدن

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | آذر 16ام, 1397

فرم دهی بدن با RF

بسیاری از افراد هستند که وزن متناسبی دارند اما یک قسمت از بدن آن ها چربی های قهوه ای را داراست که با هیچ گونه رژیم غذایی برطرف نمی شود و آن ها نیاز به فرم دهی بدن دارند و یا حتی افرادی را مشاهده می کنید که به علت تجمع چربی در یک ناحیه یک هیکل زشت را تحمل می کنند.با توجه به پیشرفت تکنولوژی این روز ها فرم دهی بدن با RF بسیار تقاضا دارد و همه افراد دنبال این هستند که بتوانند از طریق فرم دهی بدن با RF یک هیکل بینظیر داشته باشند.از آن جا که فرم دهی بدن با RF هیچگونه عوارضی را ندارد و یک روش پر کاربرد و موثر محسوب می شود لذا دارای محبوبیت بسیاری است.

از آن جا که با رژیم لاغری نمی توان یک سری از چربی ها را آب کرد و این چربی ها احتیاج به فعالیت یا یک روش غیر تهاجمی دارند تا از بین بروند لذا با توجه به نداشتن عوارض فرم دهی بدن با RF این روش پیشنهاد می شود.فرم دهی بدن با RF در قسمت های ناحیه بالای بازو ، شکم ، ران ، باسن، لگن، زانوها، ساق پا ، قوزک، سینه مردان استفاده می شود و همچنین از این دستگاه برای رفع چربی صورت و گردن نیز استفاده می‌شود .

در واقع فرم دهی بدن با RF با روش رادیوفرکوئنسی(RF) بر روی بدن فرد انجام شده و این امواج از طریق یک دستگاه مخصوص در معرض نقاط هدف قرار می‌گیرد.به این ترتیب مقاومت بدن در برابر جریان انرژی باعث ایجاد گرما در نواحی هدف شده و در عمل می‌تواند باعث ذوب شدن یا وارد شدن آسیب به بافت‌های هدف شود پس این گونه باعث می شود که شما بتوانید از روش فرم دهی بدن با RF یک هیکل بی نقص را تجربه کنید و در هنگام خرید لباس و … از خرید کردن لذت ببرید و دیگر نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید.

ویژگی‌ها و عملکرد روش آر اف

پیکر‌تراشی

انرژی آر اف موجب کاهش سلول‌های چربی و انقباض فیبرهای کلاژن می‌شود که بدن را‌ ترغیب می‌کند به طور طبیعی کلاژن جدید تولید کند. این کلاژن جدید به نوبه خود پوست را برای ظاهری محکم‌تر، صاف‌تر و سالم سفت می‌کند.

کاهش چربی جایگزیده (سلولیت)

سلول‌های چربی که خوشه‌ای می‌شوند و در زیر پوست قابل مشاهده‌اند، معمولا به سلولیت شناخته می‌شوند. هدف اعمال انرژی آر اف روی نواحی سلولیت، سلول‌های چربی را کاهش داده، اندازه و میزان سلولیت را برای ظاهر نرم‌تر کوچک می‌کند. چربی اضافی و سموم از طریق سیستم لنفاوی بدن حذف می‌شوند. برای نتایج مطلوب، بیماران باید با تغذیه مناسب و دفع مواد زائد، و نوشیدن مقدار زیادی آب، ورزش و خواب، از سیستم لنفاوی بدن محافظت کنند. دستگاه‌های ارتعاش کل بدن نیز می‌توانند سیستم لنفاوی را بیشتر تحریک کنند.

کاهش دور کمر

انرژی آر اف، سلول‌های چربی را حرارت مي دهد، ذوب می‌کند و آنها را کاهش می‌دهد تا به طور كلی اندازه و دور كمر، ران، بازوها و باسن را كوچک کند. پوست شل شده که به طور معمول با کاهش وزن همراه است، مشکلی نخواهد بود، زیرا انرژی آر اف موجب تولید کلاژن جدید شده است.

لیفت صورت غیر جراحی با رادیوفرکوئنسی (RF)

شکل دهی صورت زمانی حاصل می‌شود که انرژی آر اف بر روی صورت متمرکز می‌شود و کلاژن جدید تولید می‌کند. این کلاژن جدید نواحی دچار افتادگی را پر می‌کند تا سطح صورت نرم و لطیفی ایجاد نماید و به طور چشمگیری پوست اضافی در اطراف صورت و گردن (یعنی غبغب یا گردن بوقلمونی) را محکم کند و کاهش دهد.

ایمن و موثر

آر اف، مخفف صنعتی درمان رادیو فرکوئنسی است. دستگاه جدید آپولو در Serenity Spa از فناوری سه قطبی نسل سوم اختراع شده توسط شرکت پولوژن استفاده می‌کند تا انرژی آر اف تحت کنترل را به زیر پوست برساند. این انرژی امن و موثر، کنترل شده است و به ناحیه درمان محدود می‌باشد. مسئله مهمی که باید در مورد این دستگاه دانست، این است که پیکربندی منحصر به فرد سه قطبی می‌تواند به عمق‌های نفوذ متغیری دست یابد، در نتیجه به طور همزمان لایه‌های عمیق و سطحی را درمان می‌کند و کلید دستیابی به گرمایش پوستی چند لایه است. به خاطر داشته باشید که کیفیت دستگاه بر نتیجه تاثیر می‌گذارد:  Serenity Spa  از تجهیزات درجه بندی پزشکی برای ارائه بالاترین نتایج قابل دستیابی استفاده می‌کند.

ارسال پاسخ

EnglishIran